ליטיגציה אזרחית ומסחרית

משרדנו עוסק בליטיגציה אזרחית ומסחרית, תביעות וייצוג בבתי המשפט, בכל שלבי ההליך המשפטי.

הצוות המשפטי המקצועי שלנו, מעניק ליווי משפטי מקצועי במגוון תחומי המשפט האזרחי, ובכלל זה: תביעות כספיות, תביעות חוזיות, סכסוכים בעלי אופי מסחרי, עתירות מנהליות, בוררויות, תביעות שכר טרחה, תביעות בתחום השילוח הבינלאומי ועמילות מכס, בג"צים, תביעות בתחום בעלות ושליטה בחברות ובשותפויות, מקרקעין, צווי מניעה ועיקולים, פשיטות רגל, כינוסים, פירוקים, ניירות ערך, תובענות קבוצתיות, קניין רוחני ועוד.

ליטיגציה אזרחית ומסחרית, מצריכה יכולת התנסחות וביטוי ברמה גבוהה, התמודדות מול מצבים בלתי צפויים, ומתן מענה מהיר, חד וברור, אך מעבר להכל, כדי להצליח בתיק, דרושה הכנה יסודית ומעמיקה קודם ההופעה בבית המשפט.

הדרך המשפטית שלנו, היא לייצג כל לקוח, במקצועיות, תוך הכנת התיק בתשומת לב לכל הפרטים החשובים קטנים כגדולים, במטרה, להשיג את התוצאה המשפטית הרצויה.

למשרדנו, ניסיון רב, בייצוג בבתי המשפט, ואנו מייצגים חברות, ארגונים, עסקים ואנשים פרטיים. עבורנו, כל לקוח, הינו החשוב ביותר, ואנו עומדים לרשות הלקוחות בכל שלבי ההליך המשפטי, תוך מתן ייעוץ והכנה משפטית יסודית לקראת הדיונים המשפטיים השונים.

תובענות ייצוגיות

משרדנו, עוסק בתביעות ייצוגיות שונות, מול ארגונים גדולים, חברות ביטוח, רשויות מקומיות, מוסדות המדינה, בנקים ועוד.

התביעות הייצוגיות במשרדנו נוגעות לנושאים מגוונים כדוגמת: גביית יתר של הרשויות, עמלות ביטוח, חיובים שגויים ועמלות גבוהות בתחום הבנקאות, פגיעה באיכות הסביבה, נושאים צרכנים (הטעייה לגבי איכות המוצר, מחיר, פרסום וכדו'), תביעות בהגבלים עסקיים, ניירות ערך, ביטוח פנסיוני, ועוד.

הצוות המשפטי שלנו, הינו בעל ידע וניסיון רב בניהול ההליך המשפטי של תובענה ייצוגית. כאשר כל תיק נבדק באופן יסודי ומעמיק קודם הגשת התביעה, במטרה למקסם את הצלחתו.

הגשת תביעה ייצוגית, נעשית על ידי אדם פרטי, אשר עילתו האישית לתביעה משותפת לציבור רחב ולכן כל אדם רשאי באופן עקרוני, להגיש תביעה ייצוגית. עם זאת, יש לבחון האם תביעה דומה לא הוגשה בעבר, שכן לממד הזמן ישנה חשיבות מהותית וקריטית להגשת התביעה הייצוגית.

משרדנו, מלווה כל לקוח, בהגשת התביעה הייצוגית, באופן מקצועי, אישי ובדיסקרטיות מלאה. התביעה הייצוגית, מטרתה לשרת את הציבור, ואנו עושים את כל הדרוש, כדי להגיע לתוצאה המשפטית הרצויה והטובה ביותר לכל הנוגעים לדבר.

המידע המופיע באתר זה הוא מידע כללי בלבד ואינו מיועד לצורך ביצוע פעולות מסוימות. לפיכך, אין להסתמך על המידע, או על פרט ממנו, לצורך ביצוע עסקה או פעולה כלשהי ובכלל זה אין לראות באמור משום יעוץ משפטי.

כל הזכויות שמורות © נוח, כהן ושות׳ - עורכי דין, הרברט סמואל 66, חדרה | 04-7707244

Designed by Bunny

The information appearing on this site is general information only and is not intended for the purpose of performing certain actions. Therefore, the information, or any part thereof, should not be relied upon for the purpose of carrying out any transaction or action whatsoever, and this should not be construed as legal advice.

All rights reserved © Noah, Cohen & Co. - Law Office, Herbert Samuel 66, Hadera | 04-7707244

Designed by Bunny