צוות המשרד

ירון נוח

שותף מייסד

עו"ד ירון נוח הוא בוגר הפקולטה למשפטים בשערי משפט (L.L.B), בעל תואר שני מאוניברסיטת ת"א (L.L.M) וחבר בלשכת עורכי הדין בישראל.

עו"ד ירון נוח מתמחה בליטיגציה אזרחית ומסחרית לרבות בדיני מקרקעין, דיני חברות ודיני בנקאות. ירון נוח הקים את המשרד לאחר שרכש ניסיון במשרדים מהמובילים במשק הישראלי ומנהל מזה שנים תיקים בהיקפים של מיליוני שקלים.

עו"ד ירון נוח, מייצג חברות קבלניות בתחום הבנייה והתשתיות וכן חברות מסחריות העוסקות בתחום ה – IP והמדיה הדיגיטאלית. עו"ד ירון נוח שולט בשפות עברית ואנגלית.

שי כהן

שותף מייסד

עו"ד שי כהן הוא בוגר הפקולטה למשפטים באוניברסיטת חיפה (L.L.B) וחבר בלשכת עורכי הדין בישראל. מתמחה במשפט האזרחי – מסחרי על כל רבדיו ובדיני ההוצאה לפועל בפרט.

עו"ד שי כהן הקים את המשרד לאחר שרכש ניסיון במשרדים מובילים.

עו״ד שי כהן שולט בשפות עברית ואנגלית

המידע המופיע באתר זה הוא מידע כללי בלבד ואינו מיועד לצורך ביצוע פעולות מסוימות. לפיכך, אין להסתמך על המידע, או על פרט ממנו, לצורך ביצוע עסקה או פעולה כלשהי ובכלל זה אין לראות באמור משום יעוץ משפטי.

כל הזכויות שמורות © נוח, כהן ושות׳ - עורכי דין, הרברט סמואל 66, חדרה | 04-7707244

Designed by Bunny

The information appearing on this site is general information only and is not intended for the purpose of performing certain actions. Therefore, the information, or any part thereof, should not be relied upon for the purpose of carrying out any transaction or action whatsoever, and this should not be construed as legal advice.

All rights reserved © Noah, Cohen & Co. - Law Office, Herbert Samuel 66, Hadera | 04-7707244

Designed by Bunny