תכנוני מס, חברות זרות

אנו מלווים חברות ועסקים בתכנון מס בינלאומי לצרכי השקעה בחו״ל, מיזוג או עסקה חד פעמית. אנו בוחנים את צרכי לקוחותינו והצרכים המשפטיים שלהם ומקימים עבורם את המבנה המועדף מבחינה מיסוית תוך בחינה של השלכות המס והרווחים הצפויים מהעסקה או מהפעילות העסקית בישראל ו/או בחו"ל, מניעת כפל מס באמצעות בחינת אמנות המס, מיסוי עסקאות, מיזוגים ורכישות נדל״ן בחו"ל.

אנו עובדים בשיתוף פעולה עם משרדי עורכי דין ברחבי העולם ומספקים ללקוחותינו שירותי הקמת חברות זרות או חברות אופשור בכל רחבי העולם ולרבות בקפריסין, סיישל, מאוריציוס, פנמה, בולגריה, הונגריה, רומניה, בליז דומיניקה, סינגפור, מלטה, שוויץ, לוקסמבורג ועוד.

לנציגינו קשרים עם בנקים מובילים ברחבי העולם המציעים חשבונות בנק לחברות זרות ולפרטיים לצורך ניהול עסקי תקין ואנו מסייעים ללקוחותינו לפתוח חשבונות בנק במדינות שונות בהתאם לצרכי הלקוח.
אנו מייצגים חברות מדיה, חברות IP, חברות Bitcoins וחברות סטארט-אפ שונות, בכל שלבי הפיתוח של החברה, החל מגיוס הכספים ועד להנפקות ואקזיט.

הצוות המשפטי שלנו, מלווה את כל הלקוחות, בכל ההליכים המשפטיים, ביסודיות, אמינות ודיסקרטיות. אנו דוגלים במתן יחס אישי לכל לקוח, כאשר המטרה שלנו, היא תמיד להגיע לתוצאה המשפטית הטובה ביותר, תוך שמירה על רמה מקצועית גבוהה ומעמיקה.

נציגנו בחו״ל מסייעים ברישום והקמת חברות offshore במספר מדינות בהם חלה מדיניות מס מיטיבה, כגון: מאוריציוס, סיישל, קפריסין, אנגליה וכדו׳, לרבות סיוע בפתיחת חשבונות בנק, השגת רישיונות לעסקים הדורשים רישיון, למשל רישיונות כלכליים שונים, כגון: מתן שירותי סליקה, רישיון להפעלת בנק, רישיון לניהול אתרי הימורים וכדו׳. נציגנו מספקים שירותי נאמנות בהתאם לחוק.

המידע המופיע באתר זה הוא מידע כללי בלבד ואינו מיועד לצורך ביצוע פעולות מסוימות. לפיכך, אין להסתמך על המידע, או על פרט ממנו, לצורך ביצוע עסקה או פעולה כלשהי ובכלל זה אין לראות באמור משום יעוץ משפטי.

כל הזכויות שמורות © נוח, כהן ושות׳ - עורכי דין, הרברט סמואל 66, חדרה | 04-7707244

Designed by Bunny

The information appearing on this site is general information only and is not intended for the purpose of performing certain actions. Therefore, the information, or any part thereof, should not be relied upon for the purpose of carrying out any transaction or action whatsoever, and this should not be construed as legal advice.

All rights reserved © Noah, Cohen & Co. - Law Office, Herbert Samuel 66, Hadera | 04-7707244

Designed by Bunny